Filtr produktów Filtr produktów

Tablice, Szyldy, Tabliczki

Wykonujemy tablice, szyldy i tabliczki z różnych materiałów i o różnym przeznaczeniu. Szeroka gama materiałów i ich bogata kolorystyka i wykończenie pozwala na wykonanie tabliczek o różnych kształtach i do przeróżnych zastosowań.

Tablice informacyjne, szyldy reklamowe, tabliczki posesyjne i adresowe wykonuje się do oznakowania, opisania czy wskazania siedziby firmy, podania numeru i adresu posesji czy opisu nieruchomości.
Najczęściej są to tabliczki większych rozmiarów i wykonane są z tworzywa PCV i foli lub z laminatów grawerskich z grawerem.

Tabliczki opisowe, narzędziowe i znamionowe wykorzystuje się do oznaczenia i opisania urządzeń, narzędzi, przedmiotów i przyrządów, które wymagają określonego opisu i oznaczenia. Wykonuje się je z trwałych, odpornych, nieścieralnych materiałów, a treść jest najczęściej trwale grawerowana.

Tabliczki pamiątkowe wykonywane są na upamiętnienie różnych uroczystości, miejsc, przedmiotów czy wydarzeń bieżących lub historycznych. Z racji swojego przeznaczenia wykonane są one najczęściej z wysokiej jakości materiałów, takich jak metaliczne laminaty, blachy mosiężne czy tafle szkła.

Tabliczki nagrobkowe najczęściej wykonujemy z laminatów grawerskich, które występują w różnych opcjach kolorystycznych. Można także wykonać tabliczki nagrobkowe wykorzystując pleksi, mosiądz czy szkło.

Tabliczki okolicznościowe to najczęściej niewielkich rozmiarów tabliczki, które mają zostać przymocowane lub zawieszone do przeróżnych upominków czy prezentów. Wykonane są najczęściej z blaszki aluminiowej, laminatów grawerskich lub blachy mosiężnej, a dedykacja jest na nich nadrukowana, lub grawerowana.